Skip navigation.
 

Візит делегації університету до Великої Британії стосовно питань енергетики та екології

З 20 до 29 жовтня 2014 року делегація Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, до складу якої увійшли декан хімічного факультету проф. О.М. Калугін, декан екологічного факультету доц. Г.В. Титенко, декан факультету геології, географії, рекреації і туризму проф. В.А. Пересадько, відвідала університети Дарема та Кіля у Великій Британії. Візит проходив у рамках проектів Британської Ради стосовно питань енергетики та екології, пов’язаних з видобуванням вуглеводнів.
Під час візиту українській делегації було представлено дослідницький проект ReFiNE, що присвячений проблемам використання технології гідророзриву у Великій Британії та країнах Європи. Були окреслені перспективи розширення цього проекту на Україну та залучення до нього вчених Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна за підтримки компанії Шелл та Інституту газу нетрадиційних джерел.
Університет Кіля представив інтегральну магістерську програму «MSc Environmental Sustainability & Green Technology».
Делегати університету презентували основні концепції нової магістерської спеціальності «Екогеохімія нафти та газу», які були схвалені британськими колегами. У рамках подальшого співробітництва планується залучення британських колег до начального процесу за новою спеціальністю.