Skip navigation.
 

Студентська рада

СТУДЕНТСЬКА РАДА ХІМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Відповідно до Положення про студентське самоврядування Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна на хімічному факультеті діє своє самоврядування, яке є невід'ємною частиною громадського самоврядування університету й представлене Студентською радою факультету, Студентською радою гуртожитку, Профспілковим бюро та Студентським науковим товариством .

 

Робота студентської ради факультету, яка координується адміністрацією студентської ради, ведеться за такими основними напрямками:


• Захист прав студентів в академічній сфері
• Оптимізація навчального процесу
• Культурно-масова робота
• Інформаційна діяльність
• Робота в сфері благодійності

 

Робота з оптимізації навчального процесу.

Цей пункт включає в себе роботу цілої команди студентів, готових змінити наш факультет на краще. З їх допомогою відбувається обговорення навчальних планів і програм, виносяться на обговорення питання щодо предметів за вибором, проведення моніторингів та багато іншого.

 

Культурно-масова робота.
Більшість культурно-масових заходів спрямована на першокурсників з метою долучити їх до університету, факультету та студентського життя. Серед основних заходів можна виділити тиждень першокурсника (протягом цього тижня перший курс знайомиться з факультетом, старшими товаришами і занурюється в справжнє студентське життя). Ще одним заходом, в якому активно беруть участь наші першокурсники - конкурс талантів Alma Mater. Студенти старших курси, зі свого боку, завжди намагаються в міру сил допомагати в підготовці та організації цих заходів. Обидва ці заходи спрямовані на пошук активних і талановитих людей, щоб долучити їх до проведення традиційного свята Дня хіміка, який проходить в кінці квітня. Серед заходів, приурочених до Дня хіміка можна виділити науково-популярні хімічні лекції, які проходять за день до ДХ. У сам день хіміка вранці можна спостерігати феєричне шоу на сходинках з конкурсами, пізніше - святкова конференція-аукціон, присвячена дню хіміка, де також проходить конференція з викладачами факультету. Після цієї конференції студенти та викладачі переносяться в актовий зал університету для перегляду концерту, підготовленого активними студентами. Також спеціально до ДХ виготовляється безліч сувенірної продукції ( футболки, значки, ручки і тп). Культурно-масова діяльність активно ведеться навіть під час дистанційного формату навчання. Більшість вище перерахованих заходів проводиться онлайн, але не зважаючи на це, багато студентів беруть в них участь, а студентська рада намагається зробити все можливе, щоб якомога краще провести час та отримати багато незабутніх спогадів.

 

Інформаційна діяльність
У нас на факультеті також активно ведеться інформаційна діяльність. Студенти, в першу чергу, старости, інформуються про найважливіші заходи, які плануються в університеті та на факультеті . Це реалізується шляхом розміщення оголошень в групі Старостату в Телеграмі, соціальних мережах, шляхом особистого спілкування. Також у студентського самоврядування є соціальні мережі, в яких ми публікуємо усі новини та оголошення, а також багато корисного та цікавого контенту.

 

Структура студентської ради факультету

 

Основний актив Студентської ради факультету складають старости груп, котрі обираються кожною групою незалежно. Саме староста є представником своєї групи на засіданнях Студентської ради факультету, в деканаті й інших сферах . Староста групи - лідер, котрому довіряють усі студенти групи і звертаються до нього з приводу академічних (іноді не зовсім) питань .

Адміністрацію студентської ради факультету складають : студентський декан, заступник студентського декана та секретар студентської ради.

 

Голова Студентської ради факультету (студентський декан) обирається з числа Студентської ради й скликує засідання студентської ради факультету, головує на його засіданнях; організовує роботу і несе відповідальність за ефективність діяльності студентської ради; забезпечує

організацію проведення конференції студентів факультету; має право отримувати необхідну інформацію від адміністрації факультету та членів студентської ради факультету для здійснення своєї діяльності; робить у необхідних випадках заяви, надсилає звернення і клопотання від імені студентської ради факультету; вносить пропозиції студентській раді про обрання або звільнення з посади заступника голови студентської ради факультету, секретаря, визначає їх функції; може подавати на розгляд Студентської ради університету пропозиції щодо змін і доповнень до Положення про студентське самоврядування та його органи; виконує інші функції, необхідні для забезпечення діяльності студентської ради, в тому числі є членом Вченої ради факультету та представляє студентську раду факультету на рівні студентської ради університету.

 

Заступник голови Студентської ради факультету (заступник студентського декана) у разі необхідності або за дорученням голови виконує повноваження голови Студентської ради факультету; допомагає голові Студентської ради факультету в поточній роботі;

 

Секретар Студентської ради факультету веде протоколи засідань студентської ради та підписує їх разом із головою студентської ради факультету; координує хід виконання поточних та перспективних планів діяльності студентської ради; відповідає за документообіг та разом із головою студентської ради факультету відповідає за збереження документації студентської ради; веде облік виконання рішень студентської ради; виконує інші функції, покладені на нього студентською радою

 

Студентська рада хімічного факультету складається з декількох відділів, для більш ефективної та цілеспрямованої роботи:

• Культурно-масовий відділ (займається організацією та проведенням різноманітних заходів для студентів)
• Інформаційний відділ (займається інформаційною діяльністю та веденням соціальних мереж)
• Спортивний відділ (займається організацією та проведенням спортивних заходів на факультеті)

 

Соціальні мережі Студентської ради хімічного факультету:

• Telegram https://t.me/chem_students
• Instagram https://instagram.com/chem_students?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==
• Електронна пошта: chemstudrada@gmail.com


Студентський актив:

 


Голова студентської ради хімічного факультету - Анна КОРОБКА

 

 

Заступник голови студентської ради хімічного факультету - Микита ПРУДЬ

 

 

Секретар студентської ради хімічного факультету та голова інформаційного відділу - Софія ВОРОНКОВА

 

 

Голова культурно-масового відділу студентської ради хімічного факультету - Поліна ВАЙСКОП

 


Голова спортивного відділу студентської ради хімічного факультету - Владислав ТИХОНОВ