Skip navigation.
 

Всеукраїнська студентська олімпіада з хімії: вітаємо переможців

2–5 квітня 2015 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії серед студентів класичних університетів України. В олімпіаді взяв участь 31 студент із 14 університетів.
Олімпіада складалася з тестового та теоретичного турів. Від нашого університету участь у змаганні взяли три студенти хімічного факультету: Олег Бородін (4 курс), Ірина Запорожець (3 курс) та Микита Оніжук (2 курс). Вони не порушили давньої традиції і всі увійшли до десятки найсильніших.
Абсолютним переможцем олімпіади став Олег Бородін, другий і третій результати показали Роман Діденко з Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Ігор Чернюх зі Львівського національного університету імені Івана Франка.
Ірина Запорожець посіла четверте, а Микита Оніжук п’яте місце.
Заступником голови журі олімпіади був О. І. Коробов, професор кафедри хімічного матеріалознавства нашого університету. Вітаємо команду університету з перемогою та бажаємо подальших досягнень!
На фото: голова оргкомітету олімпіади проректор з наукової роботи Львівського національного університету імені Івана Франка, член-кореспондент НАН України Р.В. Гладишевський вітає переможця олімпіади Олега Бородіна.