Skip navigation.
 

Альма Матер – 2015

2 листопада 2015 р. відбувся виступ команди хімічного факультету у традиційному для нашого університету конкурсі творчості першокурсників "Альма Матер - 2015", який цього року проходив під гаслом «Звичайне диво».

Наші студенти підготували чудову театральну дію, у якій підкреслюється унікальність та неповторність кожного моменту нашого життя починаючи з першого подиху дитини при народженні та почуттів матері до немовля. У своєму яскравому виступі хіміки-першокурсники довели, що щастя людини цілком можливе, але для цього необхідно вміти бачити чудо у кожній миті і відчувати, що найбільші скарби у житті це здоров'я, сім'я, любов.

У підготовці та проведенні заходу взяли участь першокурсникі хімічного факультету: Кожешкурт О. О., Миронова В. В., Мормило П. В., Розіна Г. В., Бабійчук Д. С., Гузе К. Р., Савицька А. В., Смичко Д. О., Кольвах Л. В., Родімкін В. О., Мелешенко Г. О., Савіна Д. І., Бессараб Т. В., Волков М. С., Володіна Д. В., Гончаренко А. А., Жаворонкова С. В., Сорокіна С. С., Божок К. Г., Вольвач Г. М., Мартинюк Д. Т., Шульга М. О. Активну участь в організаціії роботи творчого колективу взяли студенти старших курсів хімічного факультету: Кірєєва В. В., Громова А. Ю., Сергєєва Є. О. та Кислицина П. І.

 

Для перегляду відео виступу наших першокурсників перейдіть за посиланням:

виступ хімічного факультету на конкурсі Альма матер - 2015

 

>