Skip navigation.
 

Звіт про Хімічні Каразінські читання - 2016

18 - 20 квітня 2016 року на хімічному факультеті Харківського національного університету проходила VIII Всеукраїнська наукова конференція студентів та аспірантів  "Хімічні Каразінські читання - 2016" (ХКЧ'16).

Під час конференції працювало 4 секції: органічної хімії, неорганічної хімії, аналітичної хімії та фізичної хімії.

Всього зареєструвалось 106 учасників, з них:

На секції фізичної хімії: 42 учасники, серед яких 16 учасників з Харківського національного університету, 26 учасників з інших міст та організацій.

На секції органічної хімії: 23 учасники, серед яких 8 учасників з Харківського національного університету, 15 учасників з інших міст та організацій.

На секції неорганічної хімії: 17 учасників, серед яких 5 учасників з Харківського національного університету, 12 учасників з інших міст та організацій.

На секції аналітичної хімії: 23 учасники, серед яких 12 учасників з Харківського національного університету, 11 учасників з інших міст та організацій.

 

Кращі доповіді  (27) були відзначені дипломами та оригінальними подарунками.

 

Були проведені екскурсії до Музею історії Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, до Ботанічного саду, до Історичного музею, до Музею археології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та пішохідна екскурсія по місту Харкову.