Skip navigation.
 

Альма Матер – 2016

24 жовтня 2016 р. відбувся виступ команди хімічного факультету у традиційному для нашого університету конкурсі творчості першокурсників "Альма Матер - 2016", який цього року проходив під гаслом «Нескінченна історія».

Наші першокурсники підготували цікавий виступ, у якому намагалися донести до глядачів філософську думку про те, що наше життя - це унікальна дорога, на якій ми можемо пережити весь спектр людських почуттів. Кожен з різноманітних номерів виступу хіміків-першокурсників доводив, що людина має завжди рухатися вперед по цій дорозі, і цей рух - єдине, що дійсно має сенс.

Сценарій виступу був унікальним тим, що всі основні його думки були представлені у формі віршів, які були написані студентами хімічного факультету.

У підготовці та проведенні заходу взяли участь першокурсникі хімічного факультету: Авдєєва О. В., Бочаров С. А., Гулєвська А. О., Когут А. С., Санько О. В., Бульба Д. В., Гурова Ю. О., Друганова О. Ю., Куртова Н. В., Нікішина К. О., Яценко В. І., Домбровський Д. С.

Активну участь в організаціії роботи творчого колективу взяли студенти старших курсів хімічного факультету: Кірєєва В. В., Громова А. Ю., Бабійчук Д. С., Жаворонкова С. В., Шульга М. О.

 

 

 

Для перегляду відео виступу наших першокурсників перейдіть за ссилкою:

виступ хімічного факультету на конкурсі Альма матер - 2016