Skip navigation.
 

ШКОЛА МОЛОДОГО НАУКОВЦЯ - 2017 "ОСВІТА-НАУКА-ІННОВАЦІЇ" 29-31 березня 2017 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Міжнародний університет фінансів

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Університет Економіки в м. Бидгощ (Польща),

за підтримки Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

ШКОЛА МОЛОДОГО НАУКОВЦЯ - 2017

"ОСВІТА-НАУКА-ІННОВАЦІЇ"

29-31 березня 2017 року

Зала № 12 Науково-технічної бібліотеки НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», м. Київ

 

Рада молодих учених Міжнародного університету фінансів, Рада молодих учених «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського», Спілка молодих учених університету економіки (м. Бидгощ, Польща) за підтримки  Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, запрошують активних молодих вчених - лідерів наукової спільноти різних регіонів України до участі у Міжнародній навчально-тренінговій програмі "Школа молодого науковця - 2017 "Освіта-Наука-Інновації", що відбудеться 29-31 березня 2017 року у м. Києві.

Головна мета - надати дискусійну платформу для обміну, збагачачення і народження ідей розвитку бізнесу на інноваційній основі, поліпшенню якості проведення наукових досліджень, розвитку навичок стратегічного мислення, динамічних здатностей, креативності, якостей лідерів-професіоналів, які ведуть за собою світ, пропонують світові кардинально революційне.

Робота  Школи буде відбуватися у формі неформальних зустрічей, доповідей, дискусійних майданчиків, ініціативних груп. Передбачається надання нормативної, методологічної, консультативної допомоги та інфогодин з обговорення актуальних питань інтеграції бізнесу науки та технологій. До проведення заходу залучено провідних науковців, представників бізнес-еліти, міжнародних організацій, влади, місцевого самоврядування та громадянського суспільства.

Для учасників Школи передбачена цікава культурна програма, відвідування театру на Подолі і дружнє спілкування за діловою вечерею. Детальна інформація змісту заходу представлена у програмі, яка буде надіслана учасникам, що зареєструвалися.

 

Всі учасники «ШКОЛИ МОЛОДОГО НАУКОВЦЯ - 2017» отримають міжнародні українсько-польські Сертифікати участі


УЧАСТЬ У ШКОЛІ / РЕЄСТРАЦІЯ

До участі запрошуються молоді вчені, магістри, аспіранти, докторанти, здобувачі та викладачі вищих навчальних закладів та наукових інститутів.

Вартість участі у 3-денній навчально-тренінговій програмі становить 2700 грн. за одного учасника. Сума внеску покриває: участь у роботі Школи, відвідування заходів, обіди, кава-паузи, участь у діловій вечері, відвідування театру, міжнародний сертифікат участі. Вартість доїзду та проживання учасники сплачують самостійно. Оргкомітет може забезпечити проживання в гуртожитках бюджетного класу.

 

УВАГА! КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ОБМЕЖЕНА!

 

Для реєстрації заповніть, будь-ласка, інформаційну форму до 10 березня 2017 року за посиланням: http://iuf.edu.ua/ua/yss

 

Термін оплати внеску - до 15 березня 2017 року. Платіжні реквізити для оплати будуть надіслані учасникам після реєстрації.

 


Наша адреса:

м. Київ, пр. Перемоги 37 (станція метро «Політехнічний інститут»)

 

Зв'язок із Організаційним комітетом:

 

 Контакти: (044) 277-43-28; 277-84-82; факс. (044) 277-43-29   

e-mail: iuf@iuf.kpi.ua

 

З питань реєстрації звертатись:

Владислава Корнілова, Голова Ради молодих учених Міжнародного університету фінансів - (063) 884-06-52

 

 

Загальні питання:

Ольга Іляш, завідувач кафедри економіки та підприємництва Міжнародного університету фінансів, д.е.н., проф. - (067) 140-44-77

Олег Білецький, Голова  Ради молодих вчених НТУУ "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" - (097) 925-35-35

 

З повагою, Оргкомітет