Skip navigation.
 

Всеукраїнська олімпіада з хімії Університету імені В.Н. Каразіна

До участі в олімпіадах допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення олімпіади.

 

Олімпіада проводиться у два тури - дистанційний (перший) та очний (другий).

 

Дистанційний тур триває до 7 квітня 2017 року. Для участі в дистанційному турі необхідно:

1. Скачати завдання за посиланням

2. Заповнити анкету для реєстрації, що знаходиться у файлі завдання, зберегти заповнений файл, назвавши його своїм прізвищем латинськими літерами (наприклад, Korolenko.pdf).

Якщо виникли проблеми з заповненням бланку в електронному вигляді, можна роздрукувати сторінку, заповнити її ручним способом, відсканувати або сфотографувати її і зберегти отримане зображення, назвавши його своїм прізвищем латинськими літерами (наприклад, Korolenko.jpg).

3. Рішення завдань розбірливо написати на листках паперу формату А4 або набрати в редакторі Microsoft Word. Кожний листок повинен бути підписаний прізвищем учасника.Відсканувати або сфотографувати рішення і зберегти отримане зображення в форматі jpg, jpeg, pdf, doc, docx, назвавши його своїм прізвищем латинськими літерами і номером листка (наприклад, Korolenko1.jpg).

4. Надіслати відповіді до 7 квітня 2017 року на електронну адресу chemjob@karazin.ua електронним листом з поміткою «Олімпіада», що містить вкладений файл (файли) з відповідями та файл з анкетними даними.

 

Зверніть увагу! Роботи, що були відправлені після 7 квітня 2017 року, не підписані роботи та роботи з незаповненими анкетами розглядатися не будуть.

Якщо один учасник надіслав кілька відповідей, розглядатися буде тільки одна остання відповідь, яка була відправлена до 7 квітня 2017 року.

Попередні результати перевірки робіт учасників дистанційного туру, а також вірні відповіді, будуть оприлюднені не пізніше 11 квітня 2017 року.

Остаточні результати перевірки робіт учасників дистанційного туру будуть оприлюднені не пізніше 18 квітня 2017 року.

Учасники, які набрали не менше 75 % балів на першому етапі, будуть запрошені на другий очний тур олімпіади, що відбудеться 23 квітня 2017 року о 10.00 за адресою м. Харків, майдан Свободи, 4, ауд. 7-79 (головний корпус університету, хімічна сторона).

 

Для участі у очному турі учасники мають пред‘явити документ, що посвідчує особу і громадянство, документ про повну загальну середню освіту або довідку з фотокарткою з навчального закладу, завірену печаткою навчального закладу.

Учасникам другого туру Олімпіад, які набрали не менше ніж 90 % балів на другому етапі, нараховуються 20 додаткових балів до одного з предметів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку конкурсного бала в Університеті.    
Прикріплений файлРозмір
Chem_Zaoch.pdf125.14 KB