Skip navigation.
 

Результати першого туру олимпіади з хімії для абітурієнтів.

Учасники, які набрали більше 75 балів запрошуються до другого (очного) туру олімпіади.
Другий (очний) тур олімпіади проходитиме у неділю, 23 квітня о 10:00 за адресою м. Харків, м. Свободи, 4, ауд. 7-79. Початок реєстрації - о 9:30.

До участі до другого туру допускаються виключно особи, які закінчують навчальний заклад у цьому році, або вже здобули документ про повну загальну середню освітураніше.

 

Учасники другого туру повинні мати при собі:

-              документ, що посвідчує особу і громадянство;

-              довідку з фотокарткою з навчального закладу, яка засвідчує навчання у випускному класі і завірена печаткою навчального закладу, або документ про повну загальну середню освіту.

Під час проведення другого туру учасникам дозволяється користуватися таблицею Менделєєва, таблицею розчинності та рядом активності металів.

Не допускається користування електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками та іншими матеріалами. У разі використання учасником олімпіади під час виконання роботи сторонніх джерел інформації (у тому числі підказки) він відсторонюється від участі в олімпіаді.

Учасникам другого туру олімпіади , які набрали не менше ніж 90 % балів на другому етапі, нараховуються 20 додаткових балів до одного з предметів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку конкурсного бала в Університеті імені В.Н. Каразіна. 

Прикріплений файлРозмір
Результати 1 туру185.14 KB
Відповіді 1 туру241.59 KB