Skip navigation.
 

Студентка хімічного факультету Юлія Шляпкіна – «Міс екстравагантність»

19 квітня 2018 року у нашому університеті пройшов конкурс краси, чарівності та грації «Красуня університету - 2018». Двадцять найгарніших дівчат університету з усіх факультетів боролися за звання першої красуні. Конкурсна програма складалась з двох загальних виступів, інтелектуального конкурсу та власного творчого номеру.
Наш рідний хімічний факультет з гідністю представляла Юлія Шляпкіна, студентка 4 курсу. Зачарувавши витонченістю, грацією та шармом в загальних номерах, вона з гідністю пройшла інтелектуальний конкурс, продемонструвала хореографічний талант та креатив у творчому номері. Юля довела, що на хімічному факультеті навчаються не лише розумні, а й гарні та талановиті представниці прекрасної статі.
Всі виступи Юлії з запалом підтримували студенти, рідні та друзі красуні, що відзначили також і організаторі конкурсу, назвавши найкращою групою підтримки представників саме хімічного факультету. Вітаємо нашу представницю з отриманням звання «Міс екстравагантність», та бажаємо Юлії подальших творчих досягнень та успіхів!