Skip navigation.
 

Розіграш «Кубка Декана» з міні-футболу 2018

6 травня 2018 р. на спортивному комплексі «Каразінський» пройшов розіграш «Кубка Декана» хімічного факультету з міні-футболу, проведений з нагоди «Дня хіміка - 2018».
У турнірі взяли участь дві команди студентів хімічного факультету: 2-го та 6-го курсів, а також дві команди випускників факультету: «молодші» (2015-2017 роки випуску) та «старші» (1993-2006 роки випуску). У запеклій боротьбі переможцем турніру стала команда шостого курсу, яка виграла у всіх суперників. Друге місце посіла команда «молодших» випускників, яка перемогла другокурсників та своїх «старших» колег. Третіми стали «старші» випускники, які спромоглися переграти лише другокурсників. Команда другого курсу опинилася на останньому, четвертому місці.
У складі команди - переможниці турніру - грали: Левон Мікаєлян, Євген Булгаков, Вячеслав Шопінський, Кирило Кривега, Дмитро Борзило та Артем Голубовський.
Кращими бомбардирами турніру стали одразу три гравці, які забили по 5 мячів: студенти 6-го курсу Левон Мікаєлян та Євген Булгаков, а також доцент Бєліков Костянтин Миколайович.
Пропонуємо подивитися фотозвіт про цей турнір.