Skip navigation.
 

Міс Університет‒2019

28 березня 2019 року в нашому Університеті відбувся щорічний конкурс дівочої краси «Міс Університет‒2019». За першість змагались 19 студенток з різних факультетів, які демонстрували не лише свої таланти і красу, але й рівень інтелектуального розвитку. Конкурс складався з кількох етапів: візитка-дефіле, де учасниці презентували предмет з яким у них асоціюється майбутня професія,  інтелектуальний і творчий конкурс, де кожна учасниця розкрила у виступі свій талант і здібності.

Наш рідний факультет у цьому році представила Вероніка Миронова, студентка 4 курсу, яка змогла зачарувати журі та глядачів своєю природньою красою, грацією та харизмою. Продемонструвала хореографічний та вокальний таланти у творчому номері та витонченість рухів у вечірньому дефіле.

Радіємо, що представниця хімічного факультету увійшла у трійку лідерів і отримала перемогу у фіналі конкурсу та почесне звання «Друга Віце-Міс». Вероніка ще раз довела, що на хімічному факультеті навчаються розумні, красиві й талановиті дівчата. Також вітаємо її з перемогою в номінації «Міс привабливість». Бажаємо Вероніці подальших творчих досягнень і успіхів!

Пропонуємо подивитися відео-сюжет про конкурс за посиланням