Skip navigation.
 

До уваги учасників Профорієнтаційної олімпіади з хімії

Оприлюднено остаточні результати дистанційного туру олімпіади: http://start.karazin.ua/page/olimpiady

Учасники дистанційного (заочного) туру, які набрали 75 балів і більше, запрошуються до очного (другого) туру.

Очний (другий) тур олімпіади проходитиме у неділю, 21 квітня 2019 р. о 10:00 за адресою м. Харків, пл. Свободи, 4, ауд. 7-79 (головний корпус університету, хімічна сторона). Початок реєстрації - о 9:30.
До участі в другому турі допускаються виключно особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади..


Учасники другого туру повинні мати при собі:
1) документ, що посвідчує особу і громадянство;

2) довідку з фотокарткою з навчального закладу, яка засвідчує навчання у випускному класі і завірена печаткою навчального закладу, або документ про повну загальну середню освіту.

Під час проведення другого туру учасникам дозволяється користуватися таблицею Менделєєва, таблицею розчинності та рядом активності металів.

Не допускається користування електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками та іншими матеріалами. У разі використання учасником Олімпіади під час виконання роботи сторонніх джерел інформації (у тому числі підказки) він відсторонюється від участі в Олімпіаді.
Учасникам другого туру Олімпіади, які набрали не менше ніж 90 % балів на другому етапі, нараховуються 20 додаткових балів до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета при розрахунку конкурсного бала в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна.