Skip navigation.
 

ЗВІТ голови профбюро хімічного факультету Коновалової Ольги Юріївни

ЗВІТ

голови профбюро хімічного факультету Коновалової Ольги Юріївни

на звітно-виборчих зборах профспілкової організації хімічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна

(2014-2019)

 

1. Склад підрозділу.

На профспілковому обліку стоять 83 співробітника хімічного факультету, з яких 14 осіб є ветеранами праці,1 людина є учасником ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 1 людина є інвалідом дитинства. На факультеті 25 співробітників мають дітей до 14 років. На профспілковому обліку хімічного факультету стоять 26 непрацюючих пенсіонера.

Профбюро хімічного факультету включає 3 людини: голову (доцент кафедри хімічної метрології Коновалова О.Ю.), відповідального за дитячий та культурно-масовий сектор (методист вищої категорії Вербицька Т.В.) та громадського інспектора з охорони праці на хімічному факультеті (інженер 1 категорії кафедри органічної хімії Василенко Л.В.). Профактив факультету включає 6 співробітників відповідно до кількості кафедр на факультеті: інженер 1 категорії Дермельова С.І. (кафедра фізичної хімії), інженер 1 категорії Абросімова Т.Л. (кафедра неорганічної хімії), завідуюча лабораторією Дрокіна Л.Ф. (кафедра хімічної метрології), завідуюча лабораторією Макагон І.А. (кафедра органічної хімії), доцент Шкумат А.П. (кафедра хімічного матеріалознавства) та інженер Борейко О.С. (кафедра прикладної хімії).

 

2. Пільги для співробітників хімічного факультету.

Відповідно до колективного договору Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна співробітники хімічного факультету мали наступні пільги: проходили медичний огляд, отримували додаткові дні до відпустки у зв'язку з шкідливими умовами праці, до цього року отримували молоко, отримували пільгові абонементи у басейн та спортзалу.

 

3. Профспілкові виплати.

За звітний період надавались профспілкові виплати: на лікування співробітників та членів їх сімей - 43 виплати, у зв'язку з тяжким матеріальним становищем - 14 виплат, на поховання співробітників хімічного факультету та їх близьких родичів - 17 виплат, на преміювання членів профактиву хімічного факультету - 8 виплат.

 

4. Путівки співробітникам з компенсацією частини вартості за рахунок профспілки.

За звітний період було виділено 21 путівку з компенсацією частини їх вартості за рахунок профспілки Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна до "Фігуровки", до оздоровчих баз відпочинку в Одеській області "Діамант" та "Примор'я", до профілакторію "Роща" та дитячого табору "БМВ" у Харківській області.

 

5. Екскурсії.

Діти співробітників хімічного факультету відвідували екскурсії до ботанічного саду, до музею природи, до Харківського національного академічного театру опери та балету імені М. Лисенка, майстер класи, що було організовано на підприємстві "Кулинічівський хлібозавод". Співробітники факультету регулярно відвідували театри та цирк Харкова за безкоштовними квитками, що були надані профспілкою.

 

6. Участь у виставках.

Співробітники хімічного факультету, їх діти та онуки активно брали участь у виставках, що організовував профспілковий комітет Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.