Skip navigation.
 

XIX Харківський міський Турнір юних хіміків 2021 р.

9 жовтня 2021 року в Харківському Ліцеї № 89 відбувся черговий, дев'ятнадцятий Турнір юних хіміків. У зв'язку з карантинними обмеженнями, цього року, як і торік, у Турнірі приймали участь не 15, а 12 команд з різних районів міста:

1.                Збірна команда Індустріального району

2.                Збірна команда Київського району «Неохіміки»

3.                Збірна команда Московського району «Аурум»

4.                Команда Немишлянського району «Харків-14»

5.                Команда Немишлянського району ХПНВК «Вересень»

6.                Збірна команда Новобаварського району «KORUND»

7.                Збірна команда Основ'янського району «Квант»

8.                Збірна команда Слобідського району

9.                Збірна команда Холодногірського району

10.            Команда Шевченківського району «47+89»

11.            Збірна команда Шевченківського району «Ліганди»

12.            Команда Харківського фізико-математичного ліцею № 27

Турнір проходив впродовж одного дня, команди змагались у два тури в чотирьох групах, демонструючи не тільки глибокі знання у галузі хімії та споріднених дисциплін: біології, фізики, математики, а також ораторське мистецтво, вміння вести дискусію, аргументовано відстоювати свою позицію, повагу до своїх опонентів та інтелігентність.

Оцінювало напрацювання учасників Турніру юних хіміків компетентне журі, до складу якого входили 10 викладачів і аспірантів та 14 студентів старших курсів хімічного факультету ХНУ імені В.Н. Каразіна на чолі з д.х.н. проф. Дорошенко А.О.

 

 

Вели турнірні бої колишні багаторічні учасники і переможці Всеукраїнських Турнірів минулих років: О. Коломієць, М. Мазур, Д. Мартим'янов та Т. Колодезна.

 

 

 

В напруженій боротьбі були розіграні призові місця у командній та особистій першості.

Цього року журі присудило два Дипломи 1 ступеню командам Немишлянського району «Харків-14» та Шевченківського району «47+89», результати яких співпали за сумарними рейтинговими показниками і набраними абсолютними балами.

 

Нагородження Дипломами 1 ступеню і вручення Кубку Турніру командам-переможцям: «Харків-14» (ліворуч) і «47+89» (праворуч).

;

 

Диплом 2 ступеню отримала Збірна команда Московського району «Аурум».

Дипломами 3 ступеню були нагороджені: Збірна команда Шевченківського району «Ліганди», Збірна команда Холодногірського району та Збірна команда Новобаварського району «KORUND».

 

 

 

У особистій першості найвищі місця зайняли представники команд-переможниць: Задніпрянська Софія (Шевченківський район, «47+89»), Тихонов Владислав (Немишлянський район, «Харків-14»), Іващенко Єгор (Київський район «Неохіміки»), Доронкін Мирослав (Холодногірський район).