Skip navigation.
 

Альма Матер – 2021

26 жовтня 2021 р. відбувся виступ команди хімічного факультету у традиційному університетському конкурсі творчості «Альма Матер - 2021», який в цьому році проходив за темою «Восьме диво світу».

У цьому році учасниками конкурсу крім першокурсників могли бути ще й студенти другого курсу, оскільки в минулому році через карантинні обмеження в них не було можливості для виступу. Наша команда підготувала цікавий виступ, у якому змогла довести, що наш рідний Каразінський університет, наша Альма матер, це й є те саме диво!

У підготовці та проведенні заходу взяли участь першокурсники хімічного факультету: Безменова Світлана, Горлова Марія, Коваленко Марина, Ніколаєнко Аврора, Веселівська Марія, Вайскоп Поліна, Декусар Варвара, Руденко Руслана, а також студенти другого курсу: Коробка Анна, Щербак Ксенія, Безугла Аліна, Колесников Данило.

Активну участь в організації роботи творчого колективу взяли студенти старших курсів хімічного факультету: Жовновач Анастасія, Прудь Микита, Катасонова Ольга, Махонін Олексій, Новосельцев Іван, Грязнова Євгенія.

Адміністрація хімічного факультету висловлює щиру подяку всім студентам, які брали участь у підготовці і проведенні виступу хімічного факультету.

Зараз чекаємо на рішення журі конкурсу з оцінкою нашої програми. Підбиття підсумків конкурсу буде проведено 17 листопада 2021 р. під час традиційного гала-концерту.

Переглянути відео виступу нашої команди можна за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=tDxnnK88Nl8

 

Пропонуємо подивитися фотозвіт про виступ.