Skip navigation.
 

Випуск магістрів хімічного факультету, які навчалися за освітньо-науковими програмами

14 червня 2022 року в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна пройшов урочистий випуск магістрів, які навчалися за освітньо-науковими програмами. Через бойові дії в Харківській області захід проходив онлайн режимі. В урочистій церемонії взяли участь ректор та проректори університету, декани факультетів, директори навчально-наукових інститутів, які знаходись в залі засідань Вченої ради в Головному корпусі університету. Всі бажаючи могли долучитися до перегляду заходу наживо на офіційних сторінках університету.
В цей день до лав випускників університету приєдналися й п'ятнадцять наших студентів. За доброю університетською традицією найкращий випускник кожного факультету (інституту), який обирається за результатами навчання, досягненнями у науковій діяльності та участю у громадському житті, нагороджується медаллю «Талант і доброчесність». В цьому році серед студентів нашого факультету найкращим випускником було визнано Оксану Орач, яка й отримала почесну нагороду.
Вітаємо випускників хімічного факультету та бажаємо їм професійних здобутків, наукових досягнень, творчої самореалізації, здоров'я та миру!