Skip navigation.
 

День відкритих дверей в Каразінському університеті

Майбутній студенте!  9 березня 2024 р. запрошуємо тебе на День відкритих дверей у Каразінському університеті в офлайн і онлайн-форматі!

 


Ти зможеш дізнатися більше про діяльність університету й особливості вступу у 2024 році, поспілкуватися з керівництвом, очільниками та представниками факультетів й інститутів, студентами Каразінського. Не проґав свій шанс пізнати університет зсередини, відчинити двері до професійного майбутнього та скористатися крутими можливостями!

Реєстрація за посиланням (https://bit.ly/Karazin_DVD_2024

Программа заходу
Офлайн-участь у заході
З 11:00 до 13:30 в безпечному приміщенні університету триватиме виставка факультетів і навчально-наукових інститутів Каразінського, де ти зможеш ознайомитися зі спеціальностями, особливостями навчання, позаосвітньої та міжнародної діяльності, поставити свої питання.
Місце проведення повідомимо після реєстрації.

Онлайн-участь у заході
3 11:00 до 12:30 в прямому ефірі відбудуться виступи адміністрації та студентського активу, презентації факультетів і навчально-наукових інститутів на ютуб-каналі університету та в Zoom.

Спілкування у змішаному форматі
З 13:00 до 16:00 відбудеться спілкування представників факультетів та інститутів з абітурієнтами в безпечних приміщеннях університету й у Zoom-кімнатах. Посилання для участі в Zoom-конференціях і локації офлайн-зустрічей надійдуть на твою пошту після реєстрації.

Хімічний факультет планує зустріч з абітурієнтами з 15:30 до 16:00