Skip navigation.
 

Конференції

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Хімія і сучасні технології»

Державний вищий навчальний заклад «Український державний хіміко-технологічний університет»

06-07 грудня 2023 р.
м. Дніпро, Україна
Подробиці: https://udhtu.edu.ua/hi-mizhnarodna-naukovo-praktychna-internet-konferencziya-himiya-i-suchasni-tehnologiyi

 

 

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Української наукової конференції "Кухарівські хімічні читання", яка відбудеться 30 листопада 2023 року

в Інституті біоорганічної хімії та нафтохімії ім. В.П. Кухаря НАН України (м. Київ, вул. Академіка Кухаря, 1).

У роботі конференції заплановані усні доповіді до 20 хвилин за напрямками:

- синтез потенційно біоактивних сполук і дослідження зв'язку між структурою і активністю;

- хімічні моделі біологічних процесів, синтез і вивчення біологічних властивостей нових біорегуляторів для застосування в медицині і сільському господарстві;

- розробка наукових основ синтезу i технологiї одержання практично важливих продуктiв i матерiалiв з вуглеводневої сировини.

Робочі мови конференції - українська, англійська.

Бажаючих долучитися до роботи конференції просимо надіслати заповнену анкету до 16 листопада 2023 року.

https://bpci.kiev.ua/ua/v-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b0-%d0%bd%d0%b0%d1%83%d0%ba%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%84%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%bd%d1%86%d1%96%d1%8f-%d0%ba%d1%83%d1%85%d0%b0/ 

 

IV International Scientific Conference "CURRENT PROBLEMS OF CHEMISTRY, MATERIALS SCIENCE AND ECOLOGY" dedicated to the memory of Dr Oleg Parasyuk 7-9 December, 2023 (see attach).  

 

Шановні колеги!

Запрошуємо приєднатися до роботи XIV Всеукраїнської конференції молодих вчених, студентів та аспірантів з актуальних питань хімії, яка відбудеться 10 - 12 жовтня 2023 р. у гібридному форматі (очно та дистанційно).

Програма конференції прикріплена до листа. Також, вона розміщена на сайті конференції cys.isc.kh.ua

Реєстрація учасників почнеться 10 жовтня о 9:00 у фойє (1 поверх) НТК "Інститут монокристалів" НАНУ.

Відкриття конференції почнеться 10 жовтня о 9:45.

Долучитись до засідань конференції можна за допомогою Zoom за посиланням:

https://us02web.zoom.us/j/4590042894?pwd=dEZzSjlMbEdkQnhNODZYYjJoekVPUT09

Meeting ID: 459 004 2894

Passcode: Ch24022022

Програма у вкладенні.

 

 

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІV Міжнародної наукової конференції "CURRENT PROBLEMS OF CHEMISTRY, MATERIALS SCIENCE AND ECOLOGY" ( «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ХІМІЇ, МАТЕРІАЛОЗНАВСТВА ТА ЕКОЛОГІЇ»), присвяченій світлій пам'яті к.х.н., доц. Парасюка Олега Васильовича, яка відбудеться 7-9 грудня 2023 на базі факультету хімії та екології Волинського національного університету імені Лесі Українки
Форма проведення: змішана (он-лайн та офф-лайн формати).
Детальніше в прикріплених файлах.

 

ІІ Міжнародна науково-практична конф. «Молодіжна наука заради миру та розвитку» (Чернівці), 8-10 листопада 2023 р. Реєстрацію продовжено до 10 жовтня 2023 р. Подробиці: http://cutt.ly/2whWbGki

 

Організаційний комітет з радістю запрошує Вас до участі у Всеукраїнському симпозіумі з органічної та медичної хімії, присвяченому 80-річчю проф. Валерія Дмитровича Орлова, що проводиться в рамках Всеукраїнської конференції наукових дослідників 2021, яка відбудеться 19 - 25 вересня 2021 року у Львові.

Засідання Симпозіуму проходитимуть 21-22 вересня 2021 року на хімічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка за адресою: м. Львів, вул. Кирила і Мефодія, 6.

 

Більше деталей ­ у додатку до листа (Перше інформаційне повідомлення).

Також слідкуйте, будь ласка, за розсилкою.

 

 

Наукова конференція «Київська конференція з аналітичної хімії: Сучасні тенденції 2020»,що присвячена пам'яті професора Ольги Антонівни Запорожець, відбудеться дистанційно, в режимі онлайн 21 - 23 жовтня 2020 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.Терміни реєстрації та приймання матеріалів і тез продовжено до 08 жовтня 2020 року (включно). Форма участі: дистанційна пленарна або сесійна доповідь (технічний супровід забезпечується організаційним комітетом конференції); постерна сесія (постери будуть оприлюднені на сайті конференції у pdf-форматі з доступом лише зареєстрованих учасників);   заочна (публікація тез). 

 

Деталі у прикріпленому файлі

 

 

Шановні колеги!

Хімічний факультет

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

запрошує студентів, аспірантів та молодих вчених взяти участь у

XХI Міжнародній конференції студентів, аспірантів та

молодих вчених «Сучасні проблеми хімії»,

яка відбудеться 20-22 травня 2020 р.

 

В рамках конференції працюватимуть секції: аналітичної хіміїнеорга­нічної хіміїорганічної хіміїфізичної хімії, хімії високомолекулярних сполук.

Форма участі у конференції - заочна.

Реєстрація та подача матеріалів триває до 30 квітня 2020 р.

Організаційний внесок за участь відсутній. Електронний варіант збірки тез доповідей та електронний сертифікат (pdf-формат) будуть надіслані всім учасникам конференції на email.

Запрошуємо Вас до публікації наукових статей у науковому журналі «Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Хімія», який включено до категорії «Б» Переліку наукових фахових видань України (http://visnyk.chem.univ.kiev.ua/).

Докладніше - в інформаційному листі.

 

Конкурс "Молодий новатор Харківщини-2020" 

Детальніше - http://chemistry.univer.kharkov.ua/uk/node/1704 

 

 

V Всеукраїнський форум "Innovation Fest" 

Детальніше - http://chemistry.univer.kharkov.ua/uk/node/1705 

 

Всеукраїнська конференція з міжнародною участю «ХІМІЯ, ФІЗИКА ТА ТЕХНОЛОГІЯ ПОВЕРХНІ» 

Детальніше - http://chemistry.univer.kharkov.ua/uk/node/1703 

 

  

We are pleased to announce the 9-th International Conference "Physics of iquid Matter. Modern Problems" (PLMMP-2020) which will be held on May 22-26, 2020 in Kyiv, Ukraine.

Informational letter

Second circular 

 

 

Шановні колеги! 

 

Запрошуємо Вас взяти участь у Одинадцятій Всеукраїнській науковій конференції студентів та аспірантів ″Хімічні Каразінські читання - 2019″, що відбудеться 22-24 квітня 2019 року на хімічному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Робочі мови конференції: українська, російська та англійська.

Форма участі у конференції: усні доповіді тривалістю до 10 хв (очні/заочні).

Веб-сторінка конференції: https://chemistry.karazin.ua/chemread

За додатковою інформацією ви можете звертатися за електронною адресою chemkarazin@karazin.ua

 

Шановні колеги! 

 

Запрошуємо Вас приймали участь у ІХ Міжнародній науково-технічній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Хімія та хімічні технології".

Інформація та реєстрація на сайті http://sciendar.com 

 

 

Шановні колеги!

 

15-17 травня 2019 року на хімічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м.Київ, Україна) відбудеться XХ Міжнародна конференція студентів та аспірантів «Сучасні проблеми хімії». 

В рамках конференції працюватимуть секції: аналітичної хімії; неорга­нічної хімії; органічної хімії; фізичної хімії; хімії високомолекулярних сполук.

Реєстрація та подача матеріалів триває до 26 квітня 2019 р.

Матеріали конференції будуть опубліковані у формі збірника тез, а участь у заході буде підтверджена сертифікатом учасника конференції. Можлива заочна участь в роботі конференції.

Правила участі та вимоги до оформлення тез доповідей знаходяться за посиланням http://conference.chem.univ.kiev.ua/index.php?id=8 .

Питання стосовно конференції можна надсилати з відповідної сторінки http://conference.chem.univ.kiev.ua/index.php?id=11 сайту або за електронною адресою conf_2019@chem.knu.ua.

Повідомлення

Invitation

 

 

Шановні колеги!

Оргкомітет запрошує Вас взяти участь у V Всеукраїнському форумі студентів, аспірантів і молодих учених, який відбудеться 25-26 квітня 2019 року на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Повідомлення

Заявка 

 

 

Шановні колеги!
Запрошуємо вас до участі у роботі ювілейної ХV української конференції органічної ТА БІООРГАНІЧНОЇ хімії, присвяченої 80-річчю ІОХ НАН УКРАЇНИ та 30-річчю ІБОНХ ім. В.П. КУХАРЯ НАН УКРАЇНИ

Друге повідомлення 

 

Шановні колеги!

ХІ Всеукраїнська наукова конференція студентів та аспірантів "Хімічні Каразінські читання-2019" (ХКЧ'19) відбудеться на хімічному факультеті Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна 22-24 квітня 2019 р.

Планується робота секцій фізичної, неорганічної, аналітичної та органічної хімії.

Слідкуйте за новинами в інформаційних повідомленнях.

Зустрінемося у Каразінському!    

 

 

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Ювілейної ХХV Української конференції з органічної та біоорганічної хімії, присвяченої 80-річчю ІОХ НАН України.

Перше повідомлення 

 

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у XVII Всеукраїнській конференції молодих вчених та студентів з актуальних питань сучасної хімії 20-23 травня 2019 р.!

Більш детальна інформація у надісланому циркулярі.

 

 

 

 

Львівські хімічні читання - 2019

Шановні колеги!

З приємністю запрошуємо Вас до участі у Сімнадцятій науковій конференції "Львівські хімічні читання - 2019", яка відбудеться на хімічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка з 2 по 5 червня 2019 року.

Перше повідомлення про конференцію міститься у додатку.

Повідомлення 

 

 

Dear Сolleagues,
the Organizing Committee invites young scientists to take part in the 8-th International Joint Youth Science Forum «Litteris Et Artibus» & 13-th International Conference «Young Scientists Towards the Challenges of Modern Technology», which will be held on November 22-24, 2018 in Lviv Polytechnic National University (Lviv, Ukraine). 
Deadline for paper submission - 29/10/2018 - 18:00.

 

Call for papers

Abstracts template 

 

 

Dear colleagues!
The Organizing Committee of CNCH-2018 is pleased to invite you to participate in the International conference "Chemistry of Nitrogen Containing Heterocycles" (CNCH-2018) in memoriam of Prof. Valeriy Orlov, which will be held in Kharkiv, Ukraine, 12-16 November, 2018.
The Conference is organized by SSI "Institute for Single Crystals" of NAS of Ukraine, V.N. Karazin Kharkiv National University and National University of Pharmacy.
Conference will be held in Kharkiv (Ukraine) in two sessions:
1. Synthesis, structure, properties and reactivity of nitrogen containing hetero-cycles and related compounds and mechanisms of reactions.
2. Functional materials and biological active substances with nitrogen containing heterocycles.
Workshop in specific topic "Chemistry for Pharmacy" will also be organized (see  web-site page http://pharma2018.isc.kh.ua/ ).

We would like to offer you to give a talk on any of the declared topics on your choice.
Official report and abstract language is English.
The official deadline of abstract submission is extended till the 8th of October.
On the conference web-site page (http://cnch2018.isc.kh.ua/social-events) you can find information about planned social events and application form for participation in them.

We're looking forward to see you at the Conference.
Kind regards,
The Organizing Committee of CNCH-2018

Website: http://cnch2018.isc.kh.ua

E-mail: cnch2018@isc.kh.ua 

 

 

We remind our project with warmest feelings and now we are pleased to invite you to the XX International Conference "Ecology, environmental protection and balanced environmental management:  education - science - production - 2017" dedicated to the 10-th anniversary of the School of Ecology.

In case of any questions, please, contact conference.ecology.2017@gmail.com - Kateryna Utkina. 

 

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науковій конференції. Дата проведення заходу 11-12 квітня 2017 р (дод. у прикр. файлі). Термін подачі тез до 10 квітня (включно). Форма участі дистанційна. Збірник буде розісланий учасникам через 5 днів після проведення. 

По Вашому бажанню надаємо програму, довідку про участь та сертифікат.

Наш сайт: https://conferences.in.ua 

 

Київський національний університет технологій та дизайну запрошує молодих вчених та студентів Вашого закладу взяти участь у ХVІ Всеукраїнській науковій конференції молодих вчених та студентів "Наукові розробки молоді на сучасному етапі", яка відбудеться 27-28 квітня 2017 року

Оргкомітет конференції
Єрмоленко Інна В'ячеславівна
тел. оргкомітету: (044)256-84-27; 

моб: (097)727-96-48 


Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у Дев'ятій Всеукраїнській науковій конференції студентів та аспірантів ″Хімічні Каразінські читання - 2017″, що відбудеться 18-20 квітня 2017 року на хімічному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.
Робочі мови конференції: українська, російська та англійська. 
Форма участі у конференції: усні доповіді тривалістю до 10 хв (очні/заочні). 
За додатковою інформацією ви можете звертатися за електронною адресою chemkarazin@karazin.ua
Реєстрація та подання тез доповідей триває до 1 квітня!

http://chemistry.univer.kharkov.ua/chemread 

 

Відкрито конкурс на вакансію для аспірантів в рамках наукового проекту

(Університет М. Коперніка, м. Торунь, Польща) 

Деталі 

 

Конференція "Київ-Тулуза-9" (4-9.06.2017, Київ).

Інформацію щодо проведення та реєстрації див.
http://kyivtoulouse.univ.kiev.ua/conf2017/?page=registration 
http://kyivtoulouse.univ.kiev.ua/conf2017/?page=home

 

Шановні науковці, викладачі та аспіранти!

Запрошуємо бажаючих долучитися до групи,

яка виїжджає на стажування в один з провідних найсучасніших

університетів Німеччини

Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg

http://www.uni-magdeburg.de/

Тема стажування:

«Організація навчального процесу, інноваційні методи та підходи в навчанні: досвід Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg»

30 квітня - 10 травня 2017 р.

Свідоцтво на 108 годин 

 

ШКОЛА МОЛОДОГО НАУКОВЦЯ - 2017

"ОСВІТА-НАУКА-ІННОВАЦІЇ"

29-31 березня 2017 року

Зала № 12 Науково-технічної бібліотеки НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», м. Київ 

Прикріплений файлРозмір
CNCH_2018_2_circular_on post.pdf337.86 KB
Сучасні проблеми хімії - інформаціний лист375.65 KB
КСАСМТ. Друге повідомлення157.08 KB
АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ХІМІЇ, МАТЕРІАЛОЗНАВСТВА ТА ЕКОЛОГІЇ300.1 KB
CURRENT PROBLEMS OF CHEMISTRY, MATERIALS SCIENCE AND ECOLOGY265.01 KB
XIV Всеукраїнська конференція молодих вчених, студентів та аспірантів з актуальних питань хімії231.34 KB
I information message - CURRENT PROBLEMS OF CHEMISTRY, MATERIALS SCIENCE AND ECOLOGY265.01 KB