Skip navigation.
 

Стажування


Шановні колеги!

Запрошуємо науковців Каразінського університету, які проводять дослідження у галузі медицини, природничих наук або інженерії, взяти участь у стипендіальній програмі Міжнародного фонду Мацумае (Японія). Стипендіати отримають можливість проводити дослідження у японських університетах, наукових центрах  та компаніях.Вік кандидатів - до 49 років. 
Тривалість стажування: від 3 до 6 місяців (з квітня 2021 року по березень 2022 року).
Кінцевий термін подання заявок: 30 червня 2020 року.
Зверніть, будь ласка, увагу, що документи для участі у стажуванні необхідно надсилати поштою.
Детальна інформація про умови участі та вимоги до кандидатів доступна за посиланнями: http://bit.ly/38zaWwx та http://bit.ly/39EcxBs.
Більше інформації про відкриті конкурси доступно у розділі «Міжнародна діяльність» веб-сайту Університету за посиланням: https://bit.ly/2kAqHje          

А також у мережі Facebook: https://www.facebook.com/int.relations.karazin   

 

 

З метою розвитку галузі освіти, культури, охорони здоров'я, соціальної політики, волонтерського руху, участі в міжнародних семінарах, зустрічах, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проєктів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн запрошуємо взяти участь у міжнародній просвітницькій поїздці «Культурно-освітня та соціально-гуманітарна співпраця» до Угорщини, Словенії, Італії та Ватикану, яка триватиме з 25 вересня до 3 жовтня 2019 року.

З метою ознайомлення з міжнародним досвідом у сфері освіти, охорони здоров'я, соціальної політики, обговорення перспективи реалізації запрошуємо взяти участь у міжнародній культурно-освітній поїздці «Європейські цінності й орієнтири у системах освіти, культури, охорони здоров'я, соціальної політики» до Чехії, Німеччини, Франції, Австрії, Словаччини, яка відбуватиметься 8-18 жовтня 2019 року.

Зареєструватися та отримати додаткову інформацію щодо поїздки можна за телефонами +380 (44) 501-01-15, +380 (67) 407-77-98.

https://www.univer.kharkov.ua/ua/general/univer_today/news?news_id=9111 

 

Університети Коїмбрської групи запрошують молодих науковців з України пройти короткострокове стажування на базі закордонного вишу. В межах програми дослідники отримуватимуть стипендію, а також зможуть продовжити наукову роботу, розпочату у своєму закладі.
Термін подачі заявки - до 31 березня 2019 року.
Претенденти мають працювати у закладі вищої освіти та мати постдокторський або еквівалентний рівень (деякі установи можуть надавати можливості для докторантів).
У стипендійній програмі беруть участь такі університети Коїмбрської групи:

  • Будапештський університет імені Лоранда Етвеша (Угорщина)
  • Гранадський університет (Іспанія)
  • Ґрацький університет імені Карла і Франца (Австрія)
  • Гайдельберзький університет Рупрехта-Карла (Німеччина)
  • Ясський університет ім. А. Й. Кузи (Румунія)
  • Левенський католицький університет (Бельгія)
  • Падуанський університет (Італія)
  • Університет Пуатьє (Франція)
  • Саламанкський університет (Іспанія)
Заявку можна подати лише в один університет, який бере участь у програмі.
До аплікаційної форми інформація подається англійською.
Під час подачі анкети кандидат вказує ім'я та контакти академічного керівника в закордонному університеті. Він має підтвердити готовність контролювати роботу кандидата у період стажування.
Лист-підтвердження про отримання онлайн-заявки надійде протягом 2-х тижнів.
Якщо у цей термін кандидат не отримає такого листа, він має написати на електронну адресу офісу Коїмбрської групи info@coimbra-group.eu не пізніше 15 квітня 2019 року.
Докладна інформація про програму, розмір стипендій та термін стажування за посиланням:
https://armacad.info/coimbra-group--2019-02-12--coimbra-group-scholarship-programme-2019-for-young-researchers-from-the-european-neighbourhood-europe